درباره ما

داستان ما

فروشگاه البرزآرسی در سال 1385 کار خود را در مجموعه تجاری مهستان واقع در شهر کرج آغاز نمود. از همان ابتدای کار به صورت تخصصی در حوزه هلی کوپتر و ماشین های کنترلی فعالیت خود را آغاز نمودیم. اکنون که بیش از 15 سال سابقه و چندین شعبه در سراسر ایران داریم همچنان با افتخار در همان زمینه کسب تخصص نموده تا موجبات رضایت شما مشتریان محترم را فراهم آوریم.

تعمیرات و خدمات پس از فروش استثنایی و همچنین دارا بودن کامل ترین مجموعه لوازم یدکی در کنار تنوع بی نظیر محصولات، از جمله عواملی بودند که باعث شد البرزآرسی خیلی زود در سطح کشوری شناخته شده و مردم عزیز ایران از سراسر کشور برای تهیه و یا تعمیر محصولات مورد نیاز خود به ما مراجعه نمایند. محبوبیت و شهرت ما عوامل مختلفی دارد که در رأس آن ها کیفیت جلوه نمایی می کند.

“ما معتقدیم که کیفیت پدیده ای است ستودنی که به هیچ وجه اتفاقی نبوده و تنها با سخت کوشی و مهارت به دست می آید”

دلایل انتخاب البرزآرسی

ارسال و مرجوعی سریع

ما برای ارسال محصولات خود روش ها متنوعی را در نظر گرفته ایم که برای مشتریان محترم کرجی به صورت پیک موتوری و برای سایر شهرها ارسال با پست پیشتاز، پست سفارش و تیپاکس میسر می باشد.

اصلا ناراحت نشو مجانی تعمیر می شه

در هر زمان که دوست دارید چه سالم، چه معیوب با همان قیمتی که دستگاه خود را از ما خریده اید می توانید دستگاه خود را به ما بدهید. اگر شکست ناراحت نشید چرا که مجانی تعمیر می شه!

پشتیبانی گسترده

کارشناسان ما در تمام طول روز آماده راهنمایی و ارائه مشاوره به شما مشتریان محترم می باشند. در صورتی که در نحوه خرید یا پیگیری سفارشات هر سوالی دارید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نظرات مشتریان

سینا رادمنشدانش آموز

سلام

من یه ماشین کنترلی از البرزآرسی خریدم که واقعا سرعت و قدرت خوبی داشت. من زمانی خرید کردم که تو پیشنهاد البرزآرسی بود و تخفیف خیلی خوبی هم داشت. پرداخت امن، بسته بندی شکیل و قیمت خیلی خوبتون تجربه یه خرید خوب رو برای من رقم زد.

ممنون و متشکر

مرتضی قناعت پیشهبابای محمد و آریا

با سلام

من از فروشگاه شما برای بچه هام کوادکوپتر و ماشین کنترلی خریدم. واقعا کیفیت خیلی خوبی داشتن محصولاتتون که خیلی زود به دستمون رسید و بسته بندی خیلی شیکی داشت.

ممنون از شما بابت یک خرید فوق العاده

0
+
تعداد مشتری ها
0
+
کارشناسان فروش
0
HR
ساعت پشتیبانی
0
+
تعداد محصولات
0
%
نظرات مثبت